Öğrencilik hayatına dönüş

Siz de zaman zaman, benim gibi,  hayatınızın en güzel, en özel, en keyifli yıllarının öğrencilikte geçirmiş olduğunuz yıllar olduğunu düşünmüşsünüzdür.

Şu anda her ne işle uğraşıyor olursak olalım, öğrencilik hayatında almış olduğumuz temel eğitim ve bunun üzerine pratik hayatta aldığımız gerçek hayat dersleri sayesinde o işlerimizde yetkiniz, başarılıyız ya da değiliz.

Network marketing, doğrudan pazarlama işinin eğitim seviyesi, dil, din, ırk, cinsiyet, milliyet vs farkı gözetmeksizin herkese açık olduğundan daha önce bahsetmiştik.

Herkes bu işi yapabilir ve sağlam bir odaklanma ile geçmişte başarısı ispatlanmış yöntemleri uygulayarak -çalışma temposuna bağlı olarak- kısa veya uzun vadede başarılı olabilir.

Network  marketing işinde sistem, başarısı ispatlanmış bu yöntemleri öğretmeye hazır. Türlü eğitim olanakları ile sizin kişisel gelişiminizi, dolayısı ile işinizi geliştirmeye odaklanmış durumda.

Zaten işimizin en güzel yanlarından birisi de bu, sağladığı benzersiz eğitim olanakları.  Alacağınız eğitim sizin yalnızca başarılı iş sonuçları almanıza neden olmayacak, aynı zamanda iş – hayat dengenize, finansal ve zamansal olarak özgürleşme sürecinize ve en önemlisi hayata bakış açınızın pozitif yönde değişmesine sebep olacak.

Siz tekrar öğrenci olmayı göze alabiliyor musunuz buna bakmanız lazım. Bu basit adımı atabiliyorsanız, hedefimiz size para kazandırmak, sizinle aynı ekipte özgürleşmek ve hayallerimize ulaşabilmek.

Reklamlar

5 Yorum

Filed under finansal özgürlük, network marketing

5 responses to “Öğrencilik hayatına dönüş

  1. Geri bildirim: Hamili kart yakınımdır! | Finansal özgürlük yolculuğu

  2. Geri bildirim: İstersen yapabilirsin! | Finansal özgürlük yolculuğu

  3. Geri bildirim: Başarılı insanların 3 ortak özelliği | Finansal özgürlük yolculuğu

  4. Geri bildirim: Başarı için 21 altın prensip 14-17: Profesyonellik – motivasyon ve heves – ilişki kurma – eğitim | Finansal özgürlük yolculuğu

  5. Geri bildirim: Tüm hayallerin temelinde ne var? | Finansal özgürlük yolculuğu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s