Hikayem

 

Merhaba ben Koray Bek

Gıda Mühendisiyim, 1999 Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunuyum.  Mezuniyetimden itibaren 15 yıldan uzun süre gıda imalat özel sektöründe vardiya mühendisi, imalat şefi, üretim müdürü, planlama müdürü,  son olarak da sektör lideri, poşetli ekmek üreten firmanın önce Ankara sonra Antalya Fabrika müdürü olarak hep maaşlı işlerde çalıştım.

Temmuz 2016 itibariyle kurumsal iş hayatından- bir daha dönmemek üzere- ayrıldım. Özel sektörde çalışan hemen herkesin,  her an başına gelebilecek şekilde işime son verildi.  Üstelik işimde başarılı olduğum halde! Belki de hayatımın kırılma noktası bu andı. Zira bir daha aynı şeyi yaşamayacağıma o an söz verdim.

Haziran 2011’den beri network projelerinin, Kasım 2016’dan beri de Kyani iş projesinin içindeyim. Bu sektörde,  beni hayatımın diğer alanlarında da geliştiren;  güçlü/başarılı ekipler kurma ve onlara liderlik etme, patron gibi düşünme, kendi işini yönetme gibi okullarda ya da iş hayatında öğrenmediğimiz beceriler elde ettim.

Bu beceriler sayesinde elde ettiğimiz ticari cesaret sonrasında 2013 yılında eşim ile birlikte Ankara’da bir kız öğrenci yurdunu devralıp, o günden bugüne işletmesini yürütüyoruz.

Bilinçaltı konularına, zihnin ve beynin daha iyi çalışması konularına meraklıyım, NLP Practitioner sertifikam var, gelecekte bu alanda daha da uzmanlaşmak için çalışmalarıma devam ediyorum. Zihnimizde canlandırdığımız, hayal ettiğimiz her şeyin mümkün olabileceğini bu anlamda çok iyi biliyorum ve Kyani iş modeli ile sizin de elde edebileceğiniz daha özgür bir hayatı ben de arzu ediyorum, bunu yaşamayı hayal ediyorum.

Kyani iş fırsatı,  bu yolculukta çok güçlü bir araç olarak elimizde, başarısı kanıtlanmış üstün ürünler ile insanların sağlığının – günümüzde herkes tarafından en önemsenen konunun-  daha iyi olmasına yardım ediyoruz, koyduğumuz eforun sonuçlarını tatmin edici bir şekilde elde etmek mümkün ve kendi işimizin patronuyuz.

Hızlı kariyer (gelir) artışı, güçlü ilişkiler kurma ve büyük bir ailenin parçası olmak keyifli ve size de aynısını bir an önce yaşamanızı tavsiye ediyorum.

Bana sayfamdaki iletişim kanallarından istediğiniz ile ulaşabilirsiniz.

Sizin başarınıza!

 

Reklamlar